Razem z nami


Swobodny dostęp do najlepszych obiektów sportowych na terenie całej Polski. Dzięki kartom sportowym masz wolny wybór. Samodzielnie ustalasz miejsca, godziny i rodzaj treningu.

Innowacyjne produkty, utalentowani ludzie, odpowiedzialność społeczna to czynniki, które charakteryzują Samsunga. Firma wyznacza nowe standardy, od elektroniki przez usługi finansowe do przemysłu.

Południowokoreańska firma działająca w branży elektronicznej, chemicznej i telekomunikacyjnej, elektronika LG to źródło prawdziwej przyjemności.

Jedno z największych na świecie przedsiębiorstw z branży technologii informacyjnych. Najbardziej znane jako producent systemów operacyjnych MS-DOS, Microsoft Windows i oprogramowania biurowego MS Office.

Niemiecka, prywatna firma rodzinna założona w 1945 roku przez rodzinę Sennheiserów, wytwarzająca mikrofony, słuchawki, akcesoria telefoniczne oraz zestawy słuchawkowe dla lotnictwa.

Japońskie przedsiębiorstwo, obecnie jeden z największych światowych producentów elektroniki użytkowej. Niewiele firm może pochwalić się równie dobrą opinią w takich kwestiach jak inwencja, wyobraźnia czy niezawodność

Spółka zajmująca się głównie nieruchomościami. W swojej ofercie posiada nieruchomości komercyjne, indywidualne oraz obiekty hotelarskie.

Domeną firmy jest szeroko pojęta grywalizacja, projekty wykorzystujące mechanikę gier w celu zwiększenia zaangażowania pracowników

Facebook image
ładowanie facebooka